Rendszerüzenet

Market Építő Zrt.

Piacvezető építőipari fővállalkozói és generálkivitelezői tevékenységet végző vállalat.

> Market Építő Zrt. > JUNIOR BIM-KOORDINÁTOR
architect structure pinacle

JUNIOR BIM-KOORDINÁTOR

A Market Zrt. piacvezető építőipari fővállalkozói és generálkivitelezői tevékenységet végző vállalat, elhivatott, kiváló minőségi munkára elkötelezett munkavállalónak kínál munkalehetőséget
pozícióba.

Feladatok

  • BIM modellek ellenőrzése, auditja
  • Tervezői modellek előkészítése felhasználásra
  • BIM koordinációs egyeztetéseken való részvétel
  • Műszaki előkészítők feladatainak támogatása
  • Tervezők munkájának támogatása
  • Különböző alkalmazások, módszerek tesztjeiben való részvétel

Elvárások

  • Építészmérnök, vagy építőmérnök végzettség
  • BIM alapú tervezésben, virtuális kivitelezésben vagy BIM modellezésben szerzett tapasztalat
  • Graphisoft Archicad felhasználói szintű ismerete
  • Jó kommunikációs készség
  • Eredmény- és minőségközpontúság
  • Problémamegoldó attitűd és elemzés
  • Önálló munkavégzés
  • Nagyfokú precizitás

Elönyt jelent

  • BIM koordinációban való jártasság
  • Autodesk Revit felhasználói szintű ismerete
  • Autodesk Navisworks ismerete
  • Tárgyalóképes angol/német nyelvtudás
  • Autodesk Revit ismerete

Amit nyújtunk

  • A cég növekedéséből eredő újabb és újabb kihívások
  • Karrierlehetőség
  • Magas színvonalú munkakörülmények
  • Versenyképes javadalmazás
  • Fiatal, dinamikus csapat