Rendszerüzenet

Market Építő Zrt.

Piacvezető építőipari fővállalkozói és generálkivitelezői tevékenységet végző vállalat.

> Market Építő Zrt. > BIM-koordinátor
architect structure pinacle

BIM-koordinátor

A Market Építő Zrt. elhivatott, kiváló minőségi munkára elkötelezett munkavállalóknak kínál munkalehetőséget
 BIM-KOORDINÁTOR
pozícióba.

Feladatok

  • BIM modellekkel szemben támasztott követelmények meghatározása
  • BIM koordinációs egyeztetések vezetése
  • BIM modellek ellenőrzése, auditja
  • Tervezők munkájának támogatása
  • Előkészítői feladatok támogatása
  • Különböző alkalmazások, módszerek kifejlesztésében és tesztjeiben való részvétel

Elvárások

  • Építészmérnök, vagy építőmérnök végzettség
  • Épületinformációs modellezésben, virtuális kivitelezésben vagy BIM alapú tervezésben szerzett több éves szakmai tapasztalat
  • Jártasság építészeti modellezésben (min. LOD 300)
  • Jártasság gépészeti és egyéb szakági modellek kezelésében
  • BIM koordinációban való jártasság
  • Autodesk Revit magasfokú ismerete (Family-k, mennyiségi kigyűjtése, tervdokumentációk készítése)
  • Graphisoft Archicad felhasználói szintű ismerete
  • Jó kommunikációs készség
  • Eredmény- és minőségközpontúság
  • Problémamegoldó attitűd és elemzés
  • Önálló munkavégzés
  • Nagyfokú precizitás

Elönyt jelent

  • Solibri Model Checker magasfokú ismerete
  • Dynamo ismerete
  • Rhyno és Grasshopper magasfokú ismerete
  • Autodesk Navisworks ismerete
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Amit nyújtunk

  • A cég növekedéséből eredő újabb és újabb kihívások
  • Karrierlehetőség
  • Magas színvonalú munkakörülmények
  • Versenyképes javadalmazás
  • Fiatal, dinamikus csapat